Kostium Paw Sukienka

SKU
W1226
Ocena:
80%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Nie ma bardziej hipnotyzującego widoku niż pawie oko. Od tej pory to Ty zahipnotyzujesz gości sukienką z tym motywem. Zaskocz znajomych i udowodnij, że nie tylko paw jest piękny

Nie ma bardziej hipnotyzującego widoku niż pawie oko. Od tej pory to Ty zahipnotyzujesz gości  sukienką z tym motywem. Zaskocz znajomych i udowodnij, że nie tylko paw jest piękny Pochodzisz ze szlachetnego rodu, więc nic dziwnego, że w Indiach chrzczą Cię jak boga. Nie chowaj jednak swojego wdzięku w lesie, lecz idź na niezwykły bal, gdzie każdemu prawdziwemu mężczyźnie wpadniesz w oko. W tym stroju przyciągniesz wzrok wszystkich uczestników imprezy, a niezwykłe barwy sprawią, że zostaniesz na długo zapamiętana.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Paw Sukienka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!