Kostium Papaj

SKU
W208
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się w Papaja- bohatera starych bajek i komiksów. Marynarza, który uwielbia palić fajkę i jeść szpinak prosto z puszki, po którym zyskuje nadludzką siłę.

Przeistocz się w Papaja- bohatera starych bajek i komiksów. Marynarza, który uwielbia palić fajkę i jeść szpinak prosto z puszki, po którym zyskuje nadludzką siłę. Zostań postrachem mórz i oceanów dzięki Twoim mięśniom osiągniętym przez jedzenie warzyw. Udowodnij, że nie ma nic lepszego niż zdrowe jedzenie, za sprawą którego możesz pomagać swojej załodze w wielu ciężkich zadaniach. Idealny strój na imprezę w bajkowym stylu. W tym kostiumie z pewnością wywołasz uśmiech na niejednej twarzy

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Papaj
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!