Kostium Papaj

SKU
W208
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się w Papaja- bohatera starych bajek i komiksów. Marynarza, który uwielbia palić fajkę i jeść szpinak prosto z puszki, po którym zyskuje nadludzką siłę.

Przeistocz się w Papaja- bohatera starych bajek i komiksów. Marynarza, który uwielbia palić fajkę i jeść szpinak prosto z puszki, po którym zyskuje nadludzką siłę. Zostań postrachem mórz i oceanów dzięki Twoim mięśniom osiągniętym przez jedzenie warzyw. Udowodnij, że nie ma nic lepszego niż zdrowe jedzenie, za sprawą którego możesz pomagać swojej załodze w wielu ciężkich zadaniach. Idealny strój na imprezę w bajkowym stylu. W tym kostiumie z pewnością wywołasz uśmiech na niejednej twarzy

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Papaj
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!