Kostium Pani Szeryf

SKU
W1127
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przypnij odznakę do swojego płaszcza i wskocz na mustanga przemierzając prerie w poszukiwaniu złoczyńców. Pilnuj porządku na Dzikim Zachodzie, który rządzi się swoimi prawami.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przypnij odznakę do swojego płaszcza i wskocz na mustanga przemierzając prerie w poszukiwaniu złoczyńców. Pilnuj porządku na Dzikim Zachodzie, który rządzi się swoimi prawami. W Twoim miasteczku zawsze panuje ład i porządek a dostawy złota z kopalni są bezpieczne. Na widok Twoich szybkich rewolwerów drżą wszyscy złoczyńcy Dzikiego Zachodu a areszt w miasteczku nigdy nie świeci pustkami. Ten kostium to idealna propozycja na zabawy karnawałowe w stylu Dzikiego Zachodu.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!