Kostium Pani Mikołajowa 2

SKU
W279
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Kostium idealnie nada się na świąteczne przyjęcie zarówno w gronie rodziny jak i przyjaciół. Olśnij wszystkich swoim wyglądem i pomóż staremu Świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów.

Kostium idealnie nada się na świąteczne przyjęcie zarówno w gronie rodziny jak i przyjaciół. Olśnij wszystkich swoim wyglądem i pomóż staremu Świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów, a kto wie, może jeden trafi również do Ciebie. Po ciężkiej nocy pełnej pracy podczas roznoszenia wraz z Mikołajem prezentów. Wróć na biegun i razem z Mikołajem, Elfami oraz latającymi Reniferami urządź imprezę, w której zwieńczysz cały rok ciężkiej pracy. A rano znów zaczniesz robić nowe zabawki na kolejny prezentowy rok.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pani Mikołajowa 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!