Kostium Pani Mikołajka

SKU
W278
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Kostium idealnie nada się na świąteczne przyjęcie zarówno w gronie rodziny jak i przyjaciół. Olśnij wszystkich swoim wyglądem i pomóż staremu Świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Kostium idealnie nada się na świąteczne przyjęcie zarówno w gronie rodziny jak i przyjaciół. Olśnij wszystkich swoim wyglądem i pomóż staremu Świętemu Mikołajowi w rozdawaniu prezentów, a kto wie, może jeden trafi również do Ciebie. Zastąp w tym roku samego Świętego Mikołaja. W tym cieplutkim kostiumie Pani Mikołajki, nie jest Ci straszna mroźna śnieżyca. Chwyć za lejce zaprzęgniętych do sań posłusznych reniferów i wyrusz w najdalsze zakątki świata by rozdać prezenty wszystkim grzecznym dzieciom, które tylko oczekują Twojego przybycia