Kostium Pan Lata 20

SKU
W1128
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Poczuj szyk i elegancję lat 20. W tym stroju wcielisz się w rolę amerykańskiego gentelmana z tamtych czasów. Ten strój idealnie pasuje na imprezę w męskim stylu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Poczuj szyk i elegancję lat 20. W tym stroju wcielisz się w rolę amerykańskiego gentelmana z tamtych czasów. Ten strój idealnie pasuje na imprezę w męskim stylu Jak stać się częścią wielkiego kasyna z lat 20? Najlepiej z naszym strojem pana z lat 20! Jeśli chcesz wyróżnić się od wszystkich gangsterkich szych z szajki Al. Capone z tym strojem będzie to możliwe. Wciel się w rolę sprytnego krupiera i bryluj w świecie grubych ryb. Ten czerwono biały kostium świetnie sprawdzi się na wszelkich imprezach w stylu lat 20, tematycznych sylwestrach i balach karnawałowych.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Pan Lata 20
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!