Kostium Dziecięcy Osiołek

SKU
W280
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jeżeli twoje dziecko jest bardzo uparte i zawsze stawia na swoim, to jest to przebranie właśnie dla niego. W tym stroju stanie się prawdziwym uparty, ale tez mądrym i pracowitym osiołkiem.

Jeżeli twoje dziecko jest bardzo uparte i zawsze stawia na swoim, to jest to przebranie właśnie dla niego. W tym stroju stanie się prawdziwym uparty, ale tez mądrym i pracowitym osiołkiem, na którego grzbiecie można bezpiecznie jeździć i przenosić wielkie ciężary. Uważaj jednak, bo osiołki lubią kopać kiedy się zezłoszczą. Pomóż Józefowi i Maryi dotrzeć do Betlejem a później w opiece nad małym Jezuskiem. Przytul go swoim ciepłym ogonkiem i wraz z chórem aniołów śpiewaj piękne kołysanki. Kostium idealnie spełni swoje zadanie podczas jasełkowego przedstawienie oraz karnawałowej zabawy o zwierzęcej tematyce

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Osiołek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!