Kostium Dziecięcy Osiołek

SKU
W280
Ocena:
100%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jeżeli twoje dziecko jest bardzo uparte i zawsze stawia na swoim, to jest to przebranie właśnie dla niego. W tym stroju stanie się prawdziwym uparty, ale tez mądrym i pracowitym osiołkiem.

Jeżeli twoje dziecko jest bardzo uparte i zawsze stawia na swoim, to jest to przebranie właśnie dla niego. W tym stroju stanie się prawdziwym uparty, ale tez mądrym i pracowitym osiołkiem, na którego grzbiecie można bezpiecznie jeździć i przenosić wielkie ciężary. Uważaj jednak, bo osiołki lubią kopać kiedy się zezłoszczą. Pomóż Józefowi i Maryi dotrzeć do Betlejem a później w opiece nad małym Jezuskiem. Przytul go swoim ciepłym ogonkiem i wraz z chórem aniołów śpiewaj piękne kołysanki. Kostium idealnie spełni swoje zadanie podczas jasełkowego przedstawienie oraz karnawałowej zabawy o zwierzęcej tematyce

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Osiołek
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!