Kostium Dziecięcy Star Wars Obi Wan Kenobi

SKU
W479
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań prawdziwym mistrzem Jedi i szkol swojego padawana- Anakina Skywalkera, a później Luka Skywalkera. Wyruszajcie razem odkrywać świat rodem z książek i filmów „Gwiezdnych Wojen”, a może na swojej drodze spotkacie samego Dartha Maula, którego będziecie musieli pokonać za pomocą mieczy świetlnych.

Zostań prawdziwym mistrzem Jedi i szkol swojego padawana- Anakina Skywalkera, a później Luka Skywalkera. Wyruszajcie razem odkrywać świat rodem z książek i filmów „Gwiezdnych Wojen”, a może na swojej drodze spotkacie samego Dartha Maula, którego będziecie musieli pokonać za pomocą mieczy świetlnych. Wyrusz na międzygalaktyczną walkę dobra ze złem. Dzięki swojemu laserowemu mieczowi oraz umiejętnościach walki, staw czoła Ciemnej Stronie Mocy. Ten kostium to prawdziwa gratka dla fanów sagi „Gwiezdne Wojny”

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Star Wars Obi Wan Kenobi
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!