Kostium Dziecięcy Obcy

SKU
W585
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W swoim statku kosmicznym przemierzasz całą galaktykę. Poszukujesz obcych cywilizacji, żeby móc się z nimi zaprzyjaźnić i wymieniać towarami. Właśnie dziś trafiłeś na błękitną planetę, którą zwą Ziemią. Masz nadzieję, że znajdziesz tam przyjaźnie nastawione i otwarte stworzenia.

W swoim statku kosmicznym przemierzasz całą galaktykę. Poszukujesz obcych cywilizacji, żeby móc się z nimi zaprzyjaźnić i wymieniać towarami. Właśnie dziś trafiłeś na błękitną planetę, którą zwą Ziemią. Masz nadzieję, że znajdziesz tam przyjaźnie nastawione i otwarte stworzenia. Zostaw niezliczone okręgi w zbożu by wzbudzić niepokój u nowo poznanej rasy ludzkiej. Pokaż im zwyczaje Twoich ludzi, a kto wie, może kiedyś spotkacie się wspólnie na nieosiedlonej planecie gdzieś na środku kosmicznego świata. Idealny strój by wystąpić na przedstawieniu nie z tego świata

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Obcy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!