Kostium Dziecięcy Ninja Zielony

SKU
W201
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Włóż na siebie ten stój i przeistocz się w zmorę każdego złoczyńcy w Japonii. Jako ninja podkradaj się bezszelestnie do wrogów i zadawaj im śmiertelny cios mieczem.

Włóż na siebie ten stój i przeistocz się w zmorę każdego złoczyńcy w Japonii. Jako ninja podkradaj się bezszelestnie do wrogów i zadawaj im śmiertelny cios mieczem, a następnie znikaj w otchłaniach ciemności niczym kamfora. Wszyscy będą drżeli na myśl o tym, że mogą zostać twoją kolejną ofiarą. Dzięki Twoim mistrzowskim zdolnością walki wręcz – utrzyj nos każdemu, kto chce zadrzeć z nieustraszonym obrońcą całego miasta. Wraz z innymi ninja wprowadź ład i porządek broniąc słabych i bezbronnych. W tym kostiumie z pewnością wzbudzisz podziw podczas każdego balu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Ninja Zielony
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!