Kostium Dziecięcy Ninja Niebieski

SKU
W199
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przebranie dla każdego małego ninjy. Włóż na siebie ten strój, a w oka mgnieniu przemienisz się w najszybszego i najzwinniejszego wojownika jakiego widział świat.

Przebranie dla każdego małego ninjy. Włóż na siebie ten strój, a w oka mgnieniu przemienisz się w najszybszego i najzwinniejszego wojownika jakiego widział świat. Będziesz bezbłędnie posługiwał się nunczako i mieczem. Będziesz potrafił bezszelestnie zbliżyć się do każdego wroga i zadać mu śmiertelny cios, a potem zniknąć niczym wiatr. Skacz po dachach w blasku księżyca i broń niewinnych i słabych. Utrzyj nosa każdemu przestępcy, który będzie chciała zrobić zły uczynek, w mieście, w którym to właśnie Ty pilnujesz porządku. Za pomocą swojej tajnej broni i wyćwiczonych do perfekcji ruchów karate przestraszysz każdego zanim zdąży pomyśleć o najmniejszym kłopocie. Doskonały kostium na bal, w którym bez problemu wtopisz się w tłum

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Ninja Niebieski
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!