Kostium Dziecięcy Ninja Niebieski

SKU
W199
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Przebranie dla każdego małego ninjy. Włóż na siebie ten strój, a w oka mgnieniu przemienisz się w najszybszego i najzwinniejszego wojownika jakiego widział świat.

Przebranie dla każdego małego ninjy. Włóż na siebie ten strój, a w oka mgnieniu przemienisz się w najszybszego i najzwinniejszego wojownika jakiego widział świat. Będziesz bezbłędnie posługiwał się nunczako i mieczem. Będziesz potrafił bezszelestnie zbliżyć się do każdego wroga i zadać mu śmiertelny cios, a potem zniknąć niczym wiatr. Skacz po dachach w blasku księżyca i broń niewinnych i słabych. Utrzyj nosa każdemu przestępcy, który będzie chciała zrobić zły uczynek, w mieście, w którym to właśnie Ty pilnujesz porządku. Za pomocą swojej tajnej broni i wyćwiczonych do perfekcji ruchów karate przestraszysz każdego zanim zdąży pomyśleć o najmniejszym kłopocie. Doskonały kostium na bal, w którym bez problemu wtopisz się w tłum

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Ninja Niebieski
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!