Kostium Niegrzeczny Czerwony Kapturek

SKU
W198
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym kostiumie raczej skusisz złego wilka niż pozwolisz mu się zjeść. Kostium dla nieco odważniejszych Pań, jest wspaniałą wariacją na temat bajki znanej każdej małej dziewczynce.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym kostiumie raczej skusisz złego wilka niż pozwolisz mu się zjeść. Kostium dla nieco odważniejszych Pań, jest wspaniałą wariacją na temat bajki znanej każdej małej dziewczynce. W tym stroju raczej nie wybieraj się do lasu. Zupełnie inna odsłona słynnego Czerwonego Kapturka. Wciel się w niegrzeczną wnuczkę, która zamiast zanieść babci lekarstwa i jedzenie chce pójść na imprezę w środku lasu i przy głośnej muzyce bawić się do rana u boku silnego i przystojnego drwala. W tym stroju z pewnością wzbudzisz zazdrość u wszystkich kobiet będących w Twoim towarzystwie

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!