Kostium Myszka Miki

SKU
W1126
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

W tym przebraniu staniesz się legendarną myszką stworzoną przez słynnego Walta Disneya. Zabierz w podróż swoich przyjaciół –Pluta, Kaczora Donalda oraz Goofiego i razem podbijajcie kolejne strony komiksów.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

W tym przebraniu staniesz się legendarną myszką stworzoną przez słynnego Walta Disneya. Zabierz w podróż swoich przyjaciół –Pluta, Kaczora Donalda oraz Goofiego i razem podbijajcie kolejne strony komiksów. Jeśli zawsze wolałeś komiksy od filmów i bajek i Twoim marzeniem było przenieść się na karty komiksów to z tym strojem będzie to możliwe! Wciel się w kultową Myszkę Miki, walcz o rękę pięknej Minnie i pokonaj konkurenta - Mortimera. Kostium Myszki Miki to doskonała propozycja także na wszelkiego rodzaju imprezy i bale o tematyce bajkowej. 

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!