Kostium Dziecięcy Mulan

SKU
W194
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Sukienka rodem z bajek Disneya „Mulan”. Ta mała chińska królewna od zawsze chciała być wielkim wojownikiem.

Sukienka rodem z bajek Disneya „Mulan”. Ta mała chińska królewna od zawsze chciała być wielkim wojownikiem. W przebraniu mężczyzny wyrusza ze swoim przyjacielem smoczkiem na bitwę, aby zostać najlepszym żołnierzem i pokazać, że nawet dziewczyna może bronić swojego kraju i rodziców. Stań w jednym szeregu z najwaleczniejszymi bohaterami Chin. Załóż mundur, obetnij, zwiąż włosy, a następnie udawaj, że jesteś mężnym wojownikiem, który pędzi wraz z drużyną do królewskiego pałacu by ostrzec Cesarza przed najazdem groźnych Hunów. Osłoń władcę własnym ciałem i zostań nadwornym generałem Chińskiej armii. Idealne przebranie na bal w stylu postaci z bajek, które zwróci uwagę każdego wojownika

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Mulan
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!