Kostium Dziecięcy Mroczny Kosiarz

SKU
W583
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przebranie nie tylko dla chłopców, ale tez dla dziewczynek, które chcą wyjątkowo wyglądać na zabawie Halloween. Ten przerażający strój sprawi ogromne wrażenie na uczestnikach zabawy, a zbierając cukierki dziecko nie będzie musiało przejmować się rozpoznaniem. Nastrasz rodziców i dziadków i zbierz najwięcej cukierków.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie nie tylko dla chłopców, ale tez dla dziewczynek, które chcą wyjątkowo wyglądać na zabawie Halloween. Ten przerażający strój sprawi ogromne wrażenie na uczestnikach zabawy, a zbierając cukierki dziecko nie będzie musiało przejmować się rozpoznaniem. Nastrasz rodziców i dziadków i zbierz najwięcej cukierków. Spraw by dorośli niemalże mdleli na Twój widok, a przestraszone dzieci uciekały w siną dal. Zostań okrzyknięty prawdziwym królem w zbieraniu łakoci

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!