Kostium Dziecięcy Mroczny Kosiarz

SKU
W583
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przebranie nie tylko dla chłopców, ale tez dla dziewczynek, które chcą wyjątkowo wyglądać na zabawie Halloween. Ten przerażający strój sprawi ogromne wrażenie na uczestnikach zabawy, a zbierając cukierki dziecko nie będzie musiało przejmować się rozpoznaniem. Nastrasz rodziców i dziadków i zbierz najwięcej cukierków.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Przebranie nie tylko dla chłopców, ale tez dla dziewczynek, które chcą wyjątkowo wyglądać na zabawie Halloween. Ten przerażający strój sprawi ogromne wrażenie na uczestnikach zabawy, a zbierając cukierki dziecko nie będzie musiało przejmować się rozpoznaniem. Nastrasz rodziców i dziadków i zbierz najwięcej cukierków. Spraw by dorośli niemalże mdleli na Twój widok, a przestraszone dzieci uciekały w siną dal. Zostań okrzyknięty prawdziwym królem w zbieraniu łakoci

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!