Kostium Dziecięcy Motylek Różowy

SKU
W987
Ocena:
80%
Wypożycz:
35,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie dla każdej dziewczynki, która chce poczuć się jak magiczny motylek. Można latać z kwiatka na kwiatek, można zaprzyjaźniać się z biedronkami, a można też zachwycać ludzi swoimi pięknymi, kolorowymi skrzydłami.

Przebranie dla każdej dziewczynki, która chce poczuć się jak magiczny motylek. Można latać z kwiatka na kwiatek, można zaprzyjaźniać się z biedronkami, a można też zachwycać ludzi swoimi pięknymi, kolorowymi skrzydłami. Zostań kolorowym motylkiem, zwiastunem wiosny i pięknej pogody. Zachwycaj wszystkich swoją lekkością i pięknymi skrzydełkami. Nie przejmuj się niczym, korzystaj z krótkiego życia i promieni słońca. W tym pięknym kolorowym kostiumie zaczarujesz wszystkich na balu o tematyce zwierząt.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Motylek Różowy
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!