Kostium Mortal Kombat Raiden

SKU
W472
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jednego z najpotężniejszych wojowników i magów na świecie. Zbierz drużynę i wraz z nią walcz w turnieju na śmierć i życie o wolność Ziemi. Jako starszy Bóg błyskawic stocz ostateczną walkę z Shang Tsungiem i traf go piorunem śmierci. Niech nic nieświadomi ziemianie zawdzięczają Ci wolność i ład na ich planecie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przeistocz się w jednego z najpotężniejszych wojowników i magów na świecie. Zbierz drużynę i wraz z nią walcz w turnieju na śmierć i życie o wolność Ziemi. Jako starszy Bóg błyskawic stocz ostateczną walkę z Shang Tsungiem i traf go piorunem śmierci. Niech nic nieświadomi ziemianie zawdzięczają Ci wolność i ład na ich planecie. Przy pomocy Twojego ostrego jak brzytwa kapelusza zabij kilku wrogów jednoczenie. Pokaż wszystkim kunszt prawdziwej sztuki kung fu.  Bądź szybki jak błyskawica, a z pewnością unikniesz ostatecznego ciosu Fatality

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Mortal Kombat Raiden
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!