Kostium Dziecięcy Monster High Skelita Calaveras

SKU
W190
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Miła i towarzyska uczennica Straszyceum, która boi się przemawiać publicznie. Skelita jest bohaterką bajki Monster High, która bardzo łatwo nawiązuje kontakty z innymi potworami.

Miła i towarzyska uczennica Straszyceum, która boi się przemawiać publicznie. Skelita jest bohaterką bajki Monster High, która bardzo łatwo nawiązuje kontakty z innymi potworami. Kościotrup, który jest bardzo związany ze swoją rodziną i czerpie z nich inspirację. Wciel się w pochodzącą z Heksyku córkę meksykańskich kościotrupów. Swoim wdziękiem i kolorową sukienką, w której zawsze wyglądasz bajecznie - oczaruj wszystkich gości na halloweenowej zabawie. Udowodnij, że potrafisz się świetnie bawić i otaczasz się ludźmi, którzy mają wspaniałe pasję.

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Skelita Calaveras
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!