Kostium Dziecięcy Monster High Skelita Calaveras

SKU
W190
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Miła i towarzyska uczennica Straszyceum, która boi się przemawiać publicznie. Skelita jest bohaterką bajki Monster High, która bardzo łatwo nawiązuje kontakty z innymi potworami.

Miła i towarzyska uczennica Straszyceum, która boi się przemawiać publicznie. Skelita jest bohaterką bajki Monster High, która bardzo łatwo nawiązuje kontakty z innymi potworami. Kościotrup, który jest bardzo związany ze swoją rodziną i czerpie z nich inspirację. Wciel się w pochodzącą z Heksyku córkę meksykańskich kościotrupów. Swoim wdziękiem i kolorową sukienką, w której zawsze wyglądasz bajecznie - oczaruj wszystkich gości na halloweenowej zabawie. Udowodnij, że potrafisz się świetnie bawić i otaczasz się ludźmi, którzy mają wspaniałe pasję.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Skelita Calaveras
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!