Kostium Dziecięcy Monster High Frankie Stein

SKU
W189
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przeistocz się w wysportowaną i bardzo przyjaźnie nastawioną, ale też jednocześnie niezdarną uczennicę Straszyceum- Frankie Stein. Zostań bohaterką bajki Monster High.

Przeistocz się w wysportowaną i bardzo przyjaźnie nastawioną, ale też jednocześnie niezdarną uczennicę Straszyceum- Frankie Stein. Zostań bohaterką bajki Monster High, której często zdarzają się odpadać różne części ciała. Stań się młodą, piętnastoletnią córką słynnego Frankensteina. Zapanuj nad odpadającymi w najmniej odpowiednich momentach kończynami i baw się podczas szalonej imprezy halloween. W tym stroju zrobisz piorunujące wrażenie na wszystkich swoich szkolnych znajomych. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Frankie Stein
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!