Kostium Dziecięcy Monster High Frankie Stein

SKU
W189
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przeistocz się w wysportowaną i bardzo przyjaźnie nastawioną, ale też jednocześnie niezdarną uczennicę Straszyceum- Frankie Stein. Zostań bohaterką bajki Monster High.

Przeistocz się w wysportowaną i bardzo przyjaźnie nastawioną, ale też jednocześnie niezdarną uczennicę Straszyceum- Frankie Stein. Zostań bohaterką bajki Monster High, której często zdarzają się odpadać różne części ciała. Stań się młodą, piętnastoletnią córką słynnego Frankensteina. Zapanuj nad odpadającymi w najmniej odpowiednich momentach kończynami i baw się podczas szalonej imprezy halloween. W tym stroju zrobisz piorunujące wrażenie na wszystkich swoich szkolnych znajomych. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Frankie Stein
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!