Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura Sweet

SKU
W191
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przebranie miłej i uroczej wampirzycy- wegetarianki. Poczuj się jak uczennica szkoły Monster High i wyrusz ze znajomymi w poszukiwaniu słodyczy Strój idealny na zabawę Halloween.

Przebranie miłej i uroczej wampirzycy- wegetarianki. Poczuj się jak uczennica szkoły Monster High i wyrusz ze znajomymi w poszukiwaniu słodyczy Strój idealny na zabawę Halloween. Przestrasz wszystkich gości przychodząc na zabawę w stroju córki słynnego Hrabiego Draculi z prawdziwymi kłami wampira. Pij koktajle z soków przypominających krew i nie zapomnij, że na widok prawdziwej dostajesz gęsiej skórki i mdlejesz. Nie wracaj za późno, bo jutro pora na zajęcia w najstraszniejszym liceum w okolicy.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura Sweet
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!