Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura Sweet

SKU
W191
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przebranie miłej i uroczej wampirzycy- wegetarianki. Poczuj się jak uczennica szkoły Monster High i wyrusz ze znajomymi w poszukiwaniu słodyczy Strój idealny na zabawę Halloween.

Przebranie miłej i uroczej wampirzycy- wegetarianki. Poczuj się jak uczennica szkoły Monster High i wyrusz ze znajomymi w poszukiwaniu słodyczy Strój idealny na zabawę Halloween. Przestrasz wszystkich gości przychodząc na zabawę w stroju córki słynnego Hrabiego Draculi z prawdziwymi kłami wampira. Pij koktajle z soków przypominających krew i nie zapomnij, że na widok prawdziwej dostajesz gęsiej skórki i mdlejesz. Nie wracaj za późno, bo jutro pora na zajęcia w najstraszniejszym liceum w okolicy.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura Sweet
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!