Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura

SKU
W188
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań bardzo miłą i uroczą wampirzycą- wegetarianką rodem z bajki Monster High. Stań się Draculaurą i poczuj zew krwi, bez krwi, bo na samą myśl o niej ta urocza dziewczynka mdleje.

Zostań bardzo miłą i uroczą wampirzycą- wegetarianką rodem z bajki Monster High. Stań się Draculaurą i poczuj zew krwi, bez krwi, bo na samą myśl o niej ta urocza dziewczynka mdleje. Ten kostium jest właśnie dla Ciebie jeśli chcesz wystraszyć wszystkich na imprezie Halloween i zebrać najwięcej cukierków w okolicy. Stań się córką słynnego Hrabiego Draculi. Postaraj się dotrzymać powierzone Ci tajemnice, co wcale nie okaże się takie łatwe przez wzgląd na Twoje gadulstwo. Bądź bardzo przyjacielska i pomocna wobec wszystkich uczniów Twojego strasznego liceum.  W tym kostiumie zrobisz furorę podczas strasznej imprezy

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!