Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura

SKU
W188
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań bardzo miłą i uroczą wampirzycą- wegetarianką rodem z bajki Monster High. Stań się Draculaurą i poczuj zew krwi, bez krwi, bo na samą myśl o niej ta urocza dziewczynka mdleje.

Zostań bardzo miłą i uroczą wampirzycą- wegetarianką rodem z bajki Monster High. Stań się Draculaurą i poczuj zew krwi, bez krwi, bo na samą myśl o niej ta urocza dziewczynka mdleje. Ten kostium jest właśnie dla Ciebie jeśli chcesz wystraszyć wszystkich na imprezie Halloween i zebrać najwięcej cukierków w okolicy. Stań się córką słynnego Hrabiego Draculi. Postaraj się dotrzymać powierzone Ci tajemnice, co wcale nie okaże się takie łatwe przez wzgląd na Twoje gadulstwo. Bądź bardzo przyjacielska i pomocna wobec wszystkich uczniów Twojego strasznego liceum.  W tym kostiumie zrobisz furorę podczas strasznej imprezy

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Draculaura
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!