Kostium Dziecięcy Monster High Clawdeen Wolf

SKU
W186
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań jedyną i prawdziwą uczennicą liceum Straszyceum- Clawdeen Wolf. Poczuj się jak straszny wilkołak ze świata Monster High i wraz z przyjaciółmi wybierzcie się na przerażająca imprezę Halloweenową.

Zostań jedyną i prawdziwą uczennicą liceum Straszyceum- Clawdeen Wolf. Poczuj się jak straszny wilkołak ze świata Monster High i wraz z przyjaciółmi wybierzcie się na przerażająca imprezę Halloweenową. Zawyj do księżyca w pełni i baw się doskonale. W tym kostiumie pokażesz swój zwierzęcy instynkt na imprezie pełnej potworów. Jak przystało na prawdziwego wilkołaka - wyj do księżyca i baw się ze swoimi przyjaciółmi niczym wierny kompan. Twórz kreacje dla swoich znajomych ponieważ nikt nie zna się na modzie bardziej od Ciebie.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Clawdeen Wolf
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!