Kostium Dziecięcy Monster High Clawdeen Wolf

SKU
W186
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Zostań jedyną i prawdziwą uczennicą liceum Straszyceum- Clawdeen Wolf. Poczuj się jak straszny wilkołak ze świata Monster High i wraz z przyjaciółmi wybierzcie się na przerażająca imprezę Halloweenową.

Zostań jedyną i prawdziwą uczennicą liceum Straszyceum- Clawdeen Wolf. Poczuj się jak straszny wilkołak ze świata Monster High i wraz z przyjaciółmi wybierzcie się na przerażająca imprezę Halloweenową. Zawyj do księżyca w pełni i baw się doskonale. W tym kostiumie pokażesz swój zwierzęcy instynkt na imprezie pełnej potworów. Jak przystało na prawdziwego wilkołaka - wyj do księżyca i baw się ze swoimi przyjaciółmi niczym wierny kompan. Twórz kreacje dla swoich znajomych ponieważ nikt nie zna się na modzie bardziej od Ciebie.

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Clawdeen Wolf
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!