Kostium Dziecięcy Monster High Abbey Bominable

SKU
W185
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Abbey to snowboardowa piękność szkoły Monster High. Sportowy a zarazem stylowy strój Abbey Bominable idealny dla dziewczyn ceniących autentyczność i radość życia.

Abbey to snowboardowa piękność szkoły Monster High. Sportowy a zarazem stylowy strój Abbey  Bominable idealny dla dziewczyn ceniących autentyczność i radość życia. Zostań uczennicą Straszyceum zaproszoną przez samą Panią Dyrektor wprost z mroźnych Himalajów. Nie bierz na poważnie żartów swoich szkolnych przyjaciół, a z pewnością nie popełnisz żadnej gafy. Udowodnij, że jesteś bardzo ciepłą i otwartą osobą, bo wszyscy kojarzą Cię z lodową pięknością. Strój idealnie sprawdzi się podczas imprezy dotyczącej postaci z bajek jak i na halloweenowy wieczór

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Abbey Bominable
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!