Kostium Dziecięcy Monster High Abbey Bominable

SKU
W185
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Abbey to snowboardowa piękność szkoły Monster High. Sportowy a zarazem stylowy strój Abbey Bominable idealny dla dziewczyn ceniących autentyczność i radość życia.

Abbey to snowboardowa piękność szkoły Monster High. Sportowy a zarazem stylowy strój Abbey  Bominable idealny dla dziewczyn ceniących autentyczność i radość życia. Zostań uczennicą Straszyceum zaproszoną przez samą Panią Dyrektor wprost z mroźnych Himalajów. Nie bierz na poważnie żartów swoich szkolnych przyjaciół, a z pewnością nie popełnisz żadnej gafy. Udowodnij, że jesteś bardzo ciepłą i otwartą osobą, bo wszyscy kojarzą Cię z lodową pięknością. Strój idealnie sprawdzi się podczas imprezy dotyczącej postaci z bajek jak i na halloweenowy wieczór

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Monster High Abbey Bominable
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!