Kostium Miś Ted

SKU
W468
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Zostań jednym z najbardziej rozpoznawalnych filmowych misiów. Być może daleko ci do Kubusia Puchatka czy Misia Uszatka, ale oboje mogliby pozazdrościć Ci charyzmy i powodzenia u pań. Wyruszaj w poszukiwaniu przygody ze swoim najlepszym przyjacielem człowiekiem i razem stawcie czoła złej i hałaśliwej burzy z piorunami.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań jednym z najbardziej rozpoznawalnych filmowych misiów. Być może daleko ci do Kubusia Puchatka czy Misia Uszatka, ale oboje mogliby pozazdrościć Ci charyzmy i powodzenia u pań. Wyruszaj w poszukiwaniu przygody ze swoim najlepszym przyjacielem człowiekiem i razem stawcie czoła złej i hałaśliwej burzy z piorunami. Ubierz elegancki garnitur i pójdź do sądy starając się o takie same prawa jak ludzie. Po wygranej rozprawie weź ślub i jak przystało na bajkowego Misia – żyj długo i szczęśliwie. W tym kostiumie zrobisz wrażenie na imprezie pełnej postaci z filmów

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Miś Ted
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!