Kostium Minions Sukienka 2

SKU
W183
Ocena:
100%
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Przeistocz się w jednego z bohaterów bajek dla dzieci- Minionka. Wraz z Davem i innymi przyjaciółmi znajdźcie najbardziej groźnego z groźnych i złego ze złych i wspólnie postarajcie się by został waszym nowym panem.

Przeistocz się w jednego z bohaterów bajek dla dzieci- Minionka. Wraz z Davem i innymi przyjaciółmi znajdźcie najbardziej groźnego z groźnych i złego ze złych i wspólnie postarajcie się by został waszym nowym panem. Razem zawładnijcie światem i rządźcie w nim niepodzielnie. Służ dzielnie i oddanie największemu złoczyńcy Gru podczas jego próby podboju świata lub kradzieży Księżyca. W wolnych chwilach baw się z uroczymi córkami swojego Pana – Agnes, Margo oraz Edith. Wyrusz w pełną przygód podróż do krainy zła, kradzieży oraz mnóstwem dziwacznej broni, która w każdej chwili może siać zniszczenie. Strój idealnie nadający się na imprezę w klimacie bajek

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Minions Sukienka 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!