Kostium Minions Sukienka 2

SKU
W183
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Przeistocz się w jednego z bohaterów bajek dla dzieci- Minionka. Wraz z Davem i innymi przyjaciółmi znajdźcie najbardziej groźnego z groźnych i złego ze złych i wspólnie postarajcie się by został waszym nowym panem.

Przeistocz się w jednego z bohaterów bajek dla dzieci- Minionka. Wraz z Davem i innymi przyjaciółmi znajdźcie najbardziej groźnego z groźnych i złego ze złych i wspólnie postarajcie się by został waszym nowym panem. Razem zawładnijcie światem i rządźcie w nim niepodzielnie. Służ dzielnie i oddanie największemu złoczyńcy Gru podczas jego próby podboju świata lub kradzieży Księżyca. W wolnych chwilach baw się z uroczymi córkami swojego Pana – Agnes, Margo oraz Edith. Wyrusz w pełną przygód podróż do krainy zła, kradzieży oraz mnóstwem dziwacznej broni, która w każdej chwili może siać zniszczenie. Strój idealnie nadający się na imprezę w klimacie bajek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Minions Sukienka 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!