Kostium Minions Kevin

SKU
W182
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Zostań jednym z Minionków i razem z przyjaciółmi bawcie dzieci na całym świecie. Może i jesteście mali, żółci i słodcy, ale waszym przeznaczeniem jest czynienie zła i występku na świecie.

Zostań jednym z Minionków i razem z przyjaciółmi bawcie dzieci na całym świecie. Wyruszcie w daleką i niebezpieczną podróż w poszukiwaniu złoczyńcy najgorszego z najgorszych, który na zawsze zostanie waszym Panem. Może i jesteście mali, żółci i słodcy, ale waszym przeznaczeniem jest czynienie zła i występku na świecie. Po wielu udanych akcjach takich jak kradzież Księżyca, zabranie maszyny zmniejszającej z najbardziej strzeżonego magazynu udaj się na długo wyczekiwane wakacje na plaże pod palmami. Spraw by bananowe drinki lały się bez końca, a Twoim żółci przyjaciele bawili się wraz z Toba do białego rana. W tym kostiumie podbijesz serca wszystkich gości na zabawie o tematyce postaci z bajek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Minions Kevin
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!