Kostium Minions Kevin

SKU
W182
Ocena:
80%
Wypożycz:
90,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Zostań jednym z Minionków i razem z przyjaciółmi bawcie dzieci na całym świecie. Może i jesteście mali, żółci i słodcy, ale waszym przeznaczeniem jest czynienie zła i występku na świecie.

Zostań jednym z Minionków i razem z przyjaciółmi bawcie dzieci na całym świecie. Wyruszcie w daleką i niebezpieczną podróż w poszukiwaniu złoczyńcy najgorszego z najgorszych, który na zawsze zostanie waszym Panem. Może i jesteście mali, żółci i słodcy, ale waszym przeznaczeniem jest czynienie zła i występku na świecie. Po wielu udanych akcjach takich jak kradzież Księżyca, zabranie maszyny zmniejszającej z najbardziej strzeżonego magazynu udaj się na długo wyczekiwane wakacje na plaże pod palmami. Spraw by bananowe drinki lały się bez końca, a Twoim żółci przyjaciele bawili się wraz z Toba do białego rana. W tym kostiumie podbijesz serca wszystkich gości na zabawie o tematyce postaci z bajek

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Minions Kevin
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!