Kostium Meksykanka

SKU
W400
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Stań się prawdziwą mieszkanką gorącego od słońca Meksyku. Wybierz się na walkę byków i poznaj jakiegoś przystojnego torreadora w czerwieni.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Stań się prawdziwą mieszkanką gorącego od słońca Meksyku. Wybierz się na walkę byków i poznaj jakiegoś przystojnego torreadora w czerwieni. Przejedź się na osiołku wprost pod Azteckie piramidy i odkryj ich tajemnice. Na koniec weź w rękę wachlarz i oczaruj mężczyzn tylko za pomocą spojrzenia. Swoją kreacją olśnij wszystkich gości na imprezie o tematyce narodów świata lub dzikiego zachodu. Spraw by zielone z zazdrości kobiety poszły do domu, a mężczyźni wzdychali na Twój widok niosąc świeżo zerwaną różę w ustach.  W tym stroju zostaniesz okrzyknięta prawdziwą królową rodem z Meksyku

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Meksykanka
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!