Kostium Maria Antonina 2

SKU
W326
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Idealny na komnaty Wersalu ale swoim blaskiem ozdobi każdy pałac. Strój Marii Antoniny to prawdziwa rewolucja wśród przebrań. W tym kostiumie każdy mężczyzna starci dla Ciebie głowę.

Idealny na komnaty Wersalu ale swoim blaskiem ozdobi każdy pałac. Strój Marii Antoniny to prawdziwa rewolucja wśród przebrań. W tym kostiumie każdy mężczyzna starci dla Ciebie głowę. Wszystkie kobiety zzielenieją z zazdrości na Twój widok, a zalotnym spojrzeniom mężczyzn nie będzie końca. Baw się w niemalże iście królewskim stylu. Podbij każdy pałacowy parkiet i pij drinki tylko z prawdziwie kryształowych kieliszków jak przystało na prawdziwą arystokratkę. Olśniewający kostium na prawdzie królewskie bankiety.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Maria Antonina 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!