Kostium Maria

SKU
W272
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

Zdejmij z głowy chustę i okryj nią leżącego w żłóbku małego Jezusa, aby nie było mu zimno. Wraz z Trzema Królami, pasterzami i chórem aniołów zaśpiewajcie mu kołysankę, aby spało mu się dobrze.

Rozmiary kostiumów widoczne w karcie produktu dostępne są JEDYNIE w ofercie Sklepu ONLINE. W celu sprawdzenia dostępnych rozmiarów danego kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy wolny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia rezerwacji i ustalenia formy wpłaty zaliczki. Dziękujemy.

Zdejmij z głowy chustę i okryj nią leżącego w żłóbku małego Jezusa, aby nie było mu zimno. Wraz z Trzema Królami, pasterzami i chórem aniołów zaśpiewajcie mu kołysankę, aby spało mu się dobrze. Spraw by każdy na świecie w czasie świąt Bożego Narodzenia śpiewał przepiękne kolędy, w których chwali się Twoje imię oraz nowonarodzonego małego Jezusa. Obudź w ludziach dobro i wiarę, która nigdy nie przeminie. Ugość w skromnej stajence wszystkich, którzy chcą złożyć dary. Doskonałe przebranie na jasełkowy występ