Kostium Maleficent Czarownica

SKU
W179
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Przeistocz się w złą czarownicę rodem z bajek Disneya. Maleficent to zła czarownica, która rzuciła urok na śpiącą królewnę, przez co całe królestwo zapadło w sen.

Przeistocz się w złą czarownicę rodem z bajek Disneya. Maleficent to zła czarownica, która rzuciła urok na śpiącą królewnę, przez co całe królestwo zapadło w sen. W tym kostiumie również wyczuć można odrobinę magii, jednak czy na pewno złej? Zostań mroczną Matką Chrzestną uroczej i pięknej Śnieżki. Żałuj rzuconego w złości zaklęcia, którego nie można już odwrócić i zaopiekuj się Nią w jej najmłodszych latach dzieciństwa. Pilnuj, by nie stała jej się krzywda podczas zabawnych kłótni swoich nierozgarniętych wróżkowych niań. W tym stroju zrobisz wrażenie na wszystkich gościach podczas balu o tematyce postaci z bajek  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Maleficent Czarownica
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!