Kostium Maleficent Czarownica

SKU
W179
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Przeistocz się w złą czarownicę rodem z bajek Disneya. Maleficent to zła czarownica, która rzuciła urok na śpiącą królewnę, przez co całe królestwo zapadło w sen.

Przeistocz się w złą czarownicę rodem z bajek Disneya. Maleficent to zła czarownica, która rzuciła urok na śpiącą królewnę, przez co całe królestwo zapadło w sen. W tym kostiumie również wyczuć można odrobinę magii, jednak czy na pewno złej? Zostań mroczną Matką Chrzestną uroczej i pięknej Śnieżki. Żałuj rzuconego w złości zaklęcia, którego nie można już odwrócić i zaopiekuj się Nią w jej najmłodszych latach dzieciństwa. Pilnuj, by nie stała jej się krzywda podczas zabawnych kłótni swoich nierozgarniętych wróżkowych niań. W tym stroju zrobisz wrażenie na wszystkich gościach podczas balu o tematyce postaci z bajek  

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Maleficent Czarownica
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!