Kostium Dziecięcy Maleficent

SKU
W465
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Przebranie dla młodej panny, która nie jest już zafascynowana kolorowymi wróżkami i czarodziejkami, a raczej złymi wiedźmami. W tej rodem z bajek o „śpiącej królewnie” sukience może stać się złą macochą, która za pomocą wrzeciona i czarów planuje zawładnąć całym królestwem.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie dla młodej panny, która nie jest już zafascynowana kolorowymi wróżkami i czarodziejkami, a raczej złymi wiedźmami. W tej rodem z bajek o „śpiącej królewnie” sukience może stać się złą macochą, która za pomocą wrzeciona i czarów planuje zawładnąć całym królestwem. Spraw by król stracił coś równie cennego jak Ty swoje skrzydła, które zostałaś pozbawionych przez podstępnego Władce. Rzuć czar na bezbronne dziecko . Wzbudź strach u wszystkich mieszkańców zamku i spraw by król wpadł w nadopiekuńczy szał. W tym przebraniu wzbudzisz zachwyt na halloweenowej imprezie

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!