Kostium Czarownica Cukierkowa

SKU
W572
Ocena:
80%
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Mała figlarna czarownica, trzeba ją mieć na oku bo na pewno wywinie jakiegoś psikusa!

Mała figlarna czarownica, trzeba ją mieć na oku bo na pewno wywinie jakiegoś psikusa! Przemierzaj miasto na swojej latającej miotle i rob ludziom psikusy ustawiając drabinę na środku drogi, tak, żeby musieli pod nią przejść. Niech Twój czarny kot przebiega im drogę i przynosi pecha, a każde lustro na wystawie pęka powodując siedem lat nieszczęścia. Zachwyć wszystkich podczas Andrzejkowej zabawy 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Czarownica Cukierkowa
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!