Kostium Dziecięcy Księżniczka Tiana

SKU
W173
Ocena:
80%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

W stroju Księżniczki Tiany wcale nie będziesz księżniczką – żabą. Piękna suknia w zielonozłotych barwach sprawi, że będziesz prawdziwą księżniczką z filmu Disney’a.

W stroju Księżniczki Tiany wcale nie będziesz księżniczką – żabą. Piękna suknia w zielonozłotych barwach sprawi, że będziesz prawdziwą księżniczką z filmu Disney’a. Wciel się w postać kelnerki ze znanej restauracji w Nowym Orleanie. Spełnij marzenie swojego ojca i otwórz swoją własną restaurację „U Tiany”. Na uroczystym balu pocałuj żabę, by zamieniła się w pięknego księcia, a następnie postaraj się cofnąć wszystkie wydarzenia by odwrócić swój czar. Kostium idealnie sprawdzi się na bajkowym balu

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Tiana
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!