Kostium Dziecięcy Księżniczka Tiana

SKU
W173
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

W stroju Księżniczki Tiany wcale nie będziesz księżniczką – żabą. Piękna suknia w zielonozłotych barwach sprawi, że będziesz prawdziwą księżniczką z filmu Disney’a.

W stroju Księżniczki Tiany wcale nie będziesz księżniczką – żabą. Piękna suknia w zielonozłotych barwach sprawi, że będziesz prawdziwą księżniczką z filmu Disney’a. Wciel się w postać kelnerki ze znanej restauracji w Nowym Orleanie. Spełnij marzenie swojego ojca i otwórz swoją własną restaurację „U Tiany”. Na uroczystym balu pocałuj żabę, by zamieniła się w pięknego księcia, a następnie postaraj się cofnąć wszystkie wydarzenia by odwrócić swój czar. Kostium idealnie sprawdzi się na bajkowym balu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Tiana
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!