Kostium Dziecięcy Księżniczka Julia

SKU
W172
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Strój nawiązuje do Julii Capuleti, głównej bohaterki dramatu „Romeo i Julia”. Strój przeniesie cię do epoki renesansu i idealnie sprawdzi się jako przebranie na przedstawienie lub tematyczny bal.

Strój nawiązuje do Julii Capuleti, głównej bohaterki dramatu „Romeo i Julia”. Strój przeniesie cię do epoki renesansu i idealnie sprawdzi się jako przebranie na przedstawienie lub tematyczny bal. Na jeden wieczór wciel się w postać słynnej Julii i rozkochaj w sobie przystojnego Romeo. Spróbuj pogodzić ze sobą dwa rody, a z pewnością Wasi rodzice unikną tragedii jaka będzie czekać niebawem. Znajdź sprzymierzeńców, którzy dadzą błogosławieństwo Waszej nieśmiertelnej miłości 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Julia
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!