Kostium Dziecięcy Księżniczka Julia

SKU
W172
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Strój nawiązuje do Julii Capuleti, głównej bohaterki dramatu „Romeo i Julia”. Strój przeniesie cię do epoki renesansu i idealnie sprawdzi się jako przebranie na przedstawienie lub tematyczny bal.

Strój nawiązuje do Julii Capuleti, głównej bohaterki dramatu „Romeo i Julia”. Strój przeniesie cię do epoki renesansu i idealnie sprawdzi się jako przebranie na przedstawienie lub tematyczny bal. Na jeden wieczór wciel się w postać słynnej Julii i rozkochaj w sobie przystojnego Romeo. Spróbuj pogodzić ze sobą dwa rody, a z pewnością Wasi rodzice unikną tragedii jaka będzie czekać niebawem. Znajdź sprzymierzeńców, którzy dadzą błogosławieństwo Waszej nieśmiertelnej miłości 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Julia
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!