Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella Balerina

SKU
W168
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Suknia Księżniczki Belli w całkiem innej wersji. Kostium idealnie nadaje się na występ taneczny dla małej baletnicy, która chce wyglądać, jak księżniczka z filmu Disney’a.

Suknia Księżniczki Belli w całkiem innej wersji. Kostium idealnie nadaje się na występ taneczny dla małej baletnicy, która chce wyglądać, jak księżniczka z filmu Disney’a. Pokaż wszystkim na widowni, że jesteś urodzoną Primabaleriną. W tej złotej kreacji podbijesz serce Bestii i zdejmiesz urok z zamku i wszystkich zaczarowany mebli zanim spadnie ostatni płatek róży. Doskonała kreacja zarówno na występ na wielkiej scenie jak i baliku w bajkowej tematyce

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella Balerina
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!