Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella Balerina

SKU
W168
Ocena:
100%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Suknia Księżniczki Belli w całkiem innej wersji. Kostium idealnie nadaje się na występ taneczny dla małej baletnicy, która chce wyglądać, jak księżniczka z filmu Disney’a.

Suknia Księżniczki Belli w całkiem innej wersji. Kostium idealnie nadaje się na występ taneczny dla małej baletnicy, która chce wyglądać, jak księżniczka z filmu Disney’a. Pokaż wszystkim na widowni, że jesteś urodzoną Primabaleriną. W tej złotej kreacji podbijesz serce Bestii i zdejmiesz urok z zamku i wszystkich zaczarowany mebli zanim spadnie ostatni płatek róży. Doskonała kreacja zarówno na występ na wielkiej scenie jak i baliku w bajkowej tematyce

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella Balerina
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!