Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella Balerina

SKU
W168
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Suknia Księżniczki Belli w całkiem innej wersji. Kostium idealnie nadaje się na występ taneczny dla małej baletnicy, która chce wyglądać, jak księżniczka z filmu Disney’a.

Suknia Księżniczki Belli w całkiem innej wersji. Kostium idealnie nadaje się na występ taneczny dla małej baletnicy, która chce wyglądać, jak księżniczka z filmu Disney’a. Pokaż wszystkim na widowni, że jesteś urodzoną Primabaleriną. W tej złotej kreacji podbijesz serce Bestii i zdejmiesz urok z zamku i wszystkich zaczarowany mebli zanim spadnie ostatni płatek róży. Doskonała kreacja zarówno na występ na wielkiej scenie jak i baliku w bajkowej tematyce

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella Balerina
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!