Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 2

SKU
W166
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby

W sukni księżniczki Belli sprawisz, że straszna Bestia zamieni się w przystojnego księcia. Możesz przetańczyć cały balik jak tytułowi bohaterowie filmu Disney’a „Piękna i Bestia”.

W sukni księżniczki Belli sprawisz, że straszna Bestia zamieni się w przystojnego księcia. Możesz przetańczyć cały balik jak tytułowi bohaterowie filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. W wielkiej balowej sali tańcz z Bestią do białego rana i spraw by zakochał się w Tobie tej nocy. Zdejmij zaklęcie zanim spadnie ostatni płatek róży. Pij herbatkę od mówiącej Pani Imbryk, słuchaj złotych rad świecznika Płomyka, a suknie wybieraj ze śpiewającej, szalonej szafy. Doskonały kostium na balik dla małej Księżniczki

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!