Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 2

SKU
W166
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

W sukni księżniczki Belli sprawisz, że straszna Bestia zamieni się w przystojnego księcia. Możesz przetańczyć cały balik jak tytułowi bohaterowie filmu Disney’a „Piękna i Bestia”.

W sukni księżniczki Belli sprawisz, że straszna Bestia zamieni się w przystojnego księcia. Możesz przetańczyć cały balik jak tytułowi bohaterowie filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. W wielkiej balowej sali tańcz z Bestią do białego rana i spraw by zakochał się w Tobie tej nocy. Zdejmij zaklęcie zanim spadnie ostatni płatek róży. Pij herbatkę od mówiącej Pani Imbryk, słuchaj złotych rad świecznika Płomyka, a suknie wybieraj ze śpiewającej, szalonej szafy. Doskonały kostium na balik dla małej Księżniczki

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!