Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella

SKU
W169
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Wspaniała długa suknia z filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. Jako Bella poczujesz się jak prawdziwa księżniczka na przyjęciu w wielkim zamku Bestii.

Wspaniała długa suknia z filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. Jako Bella poczujesz się jak prawdziwa księżniczka na przyjęciu w wielkim zamku Bestii, gdzie w roli służby występują zaczarowane przedmioty. Poproś Bestię o zwrócenie wolności Twojemu tacie, a sama zostań zamknięta w wielkim zamku wraz z mówiącymi, zaczarowanymi przedmiotami. Ubieraj się w śpiewającej  szafie, pij herbatę z uroczej Pani Imbryk, a w wolnej chwili udaj się do wielkiej biblioteki aby czytać największe bestsellerowe książki. Piękny strój na bal o tematyce postaci z bajek i filmów

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!