Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella

SKU
W169
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Wspaniała długa suknia z filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. Jako Bella poczujesz się jak prawdziwa księżniczka na przyjęciu w wielkim zamku Bestii.

Wspaniała długa suknia z filmu Disney’a „Piękna i Bestia”. Jako Bella poczujesz się jak prawdziwa księżniczka na przyjęciu w wielkim zamku Bestii, gdzie w roli służby występują zaczarowane przedmioty. Poproś Bestię o zwrócenie wolności Twojemu tacie, a sama zostań zamknięta w wielkim zamku wraz z mówiącymi, zaczarowanymi przedmiotami. Ubieraj się w śpiewającej  szafie, pij herbatę z uroczej Pani Imbryk, a w wolnej chwili udaj się do wielkiej biblioteki aby czytać największe bestsellerowe książki. Piękny strój na bal o tematyce postaci z bajek i filmów

Obecnie wypożyczalnia realizuje tylko wypożyczenia wysyłkowe. Wypożyczenie możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczane na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Bella
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!