Kostium Dziecięcy Księżniczka Aurora 2

SKU
W163
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby

Jako Śpiąca Królewna nie musisz tylko oczekiwać na księcia, możesz świetnie bawić się na różnych bajkowych balach. Tylko unikaj wrzeciona, żeby nie przespać całej zabawy!

Jako Śpiąca Królewna nie musisz tylko oczekiwać na księcia, możesz świetnie bawić się na różnych bajkowych balach. Tylko unikaj wrzeciona, żeby nie przespać całej zabawy! Wciel się w Księżniczkę z bajki słynnego Walta Disney'a znaną również jako Śpiące Królewna. Jeśli tak jak ona chcesz w końcu wyrwać się ze snu spróbuj znaleźć przystojnego i kochającego Księcia, który zdejmie z Ciebie klątwę mrocznej wróżki. Strój doskonale sprawdzi się na balu o bajkowej tematyce

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Aurora 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!