Kostium Dziecięcy Księżniczka Aurora 2

SKU
W163
Ocena:
80%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Jako Śpiąca Królewna nie musisz tylko oczekiwać na księcia, możesz świetnie bawić się na różnych bajkowych balach. Tylko unikaj wrzeciona, żeby nie przespać całej zabawy!

Jako Śpiąca Królewna nie musisz tylko oczekiwać na księcia, możesz świetnie bawić się na różnych bajkowych balach. Tylko unikaj wrzeciona, żeby nie przespać całej zabawy! Wciel się w Księżniczkę z bajki słynnego Walta Disney'a znaną również jako Śpiące Królewna. Jeśli tak jak ona chcesz w końcu wyrwać się ze snu spróbuj znaleźć przystojnego i kochającego Księcia, który zdejmie z Ciebie klątwę mrocznej wróżki. Strój doskonale sprawdzi się na balu o bajkowej tematyce

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Aurora 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!