Kostium Dziecięcy Księżniczka Aurora

SKU
W164
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Znajdziesz się w prawdziwym bajkowym świecie Dinsey’a. Jako księżniczka Aurora, czyli Śpiąca Królewna, możesz świetnie bawić się na każdym balu.

Znajdziesz się w prawdziwym bajkowym świecie Dinsey’a. Jako księżniczka Aurora, czyli Śpiąca Królewna, możesz świetnie bawić się na każdym balu. Pamiętaj, że czuwają nad tobą trzy dobre wróżki i uważaj na wrzeciona. W tej uroczej sukni z pewnością ominie Cię mroczne zaklęcie rzucone tuż po Twoim urodzeniu. Spędź cudowne chwile w towarzystwie trzech uroczych i roztrzepanych wróżek. Poznaj przystojnego księcia, który odwróci zły urok i zostanie Twoim ukochanym, z którym będziesz żyć długo i szczęśliwie. Onieśmielający strój dla prawdziwej bajkowej królewny.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Aurora
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!