Kostium Dziecięcy Księżniczka Aurora

SKU
W164
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Znajdziesz się w prawdziwym bajkowym świecie Dinsey’a. Jako księżniczka Aurora, czyli Śpiąca Królewna, możesz świetnie bawić się na każdym balu.

Znajdziesz się w prawdziwym bajkowym świecie Dinsey’a. Jako księżniczka Aurora, czyli Śpiąca Królewna, możesz świetnie bawić się na każdym balu. Pamiętaj, że czuwają nad tobą trzy dobre wróżki i uważaj na wrzeciona. W tej uroczej sukni z pewnością ominie Cię mroczne zaklęcie rzucone tuż po Twoim urodzeniu. Spędź cudowne chwile w towarzystwie trzech uroczych i roztrzepanych wróżek. Poznaj przystojnego księcia, który odwróci zły urok i zostanie Twoim ukochanym, z którym będziesz żyć długo i szczęśliwie. Onieśmielający strój dla prawdziwej bajkowej królewny.

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżniczka Aurora
Twoja ocena