Kostium Dziecięcy Księżna Wiktoriańska

SKU
W162
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Urocza suknia, która idealnie sprawdzi się na zabawach w stylu dworskim. W tej sukni możesz od razu zasiadać na tronie i wydawać pierwszy królewskie dekrety.

Urocza suknia, która idealnie sprawdzi się na zabawach w stylu dworskim. W tej sukni możesz od razu zasiadać na tronie i wydawać pierwszy królewskie dekrety. Możesz wybrać się karocą na przejażdżkę i sprawdzić jak się żyje chłopom, a potem wrócić do zamku na ucztę i bal. Przenieś się do dawnych czasów znanych tylko z historycznych kart, w których po ulicach jeździły pozłacane i eleganckie karoce zaprzęgnięte w piękne konie, a w bogatych dzielnicach unosiły się najdroższe sprowadzane z różnych zakątków świata, drogie perfumy. Strój doskonały na historyczne przedstawienie jak i wytworny bal. 

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżna Wiktoriańska
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!