Kostium Dziecięcy Księżna Wiktoriańska

SKU
W162
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Urocza suknia, która idealnie sprawdzi się na zabawach w stylu dworskim. W tej sukni możesz od razu zasiadać na tronie i wydawać pierwszy królewskie dekrety.

Urocza suknia, która idealnie sprawdzi się na zabawach w stylu dworskim. W tej sukni możesz od razu zasiadać na tronie i wydawać pierwszy królewskie dekrety. Możesz wybrać się karocą na przejażdżkę i sprawdzić jak się żyje chłopom, a potem wrócić do zamku na ucztę i bal. Przenieś się do dawnych czasów znanych tylko z historycznych kart, w których po ulicach jeździły pozłacane i eleganckie karoce zaprzęgnięte w piękne konie, a w bogatych dzielnicach unosiły się najdroższe sprowadzane z różnych zakątków świata, drogie perfumy. Strój doskonały na historyczne przedstawienie jak i wytworny bal. 

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżna Wiktoriańska
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!