Kostium Dziecięcy Księżna Anna

SKU
W161
Ocena:
100%
Wypożycz:
45,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Strój Księżnej Anny przeniesie cię do innej epoki. Dzięki długiej, dostojnej i ciekawie zdobionej sukni oraz koronie poczujesz się jak prawdziwa dama.

Strój Księżnej Anny przeniesie cię do innej epoki. Dzięki długiej, dostojnej i ciekawie zdobionej sukni oraz koronie poczujesz się jak prawdziwa dama. W przebraniu bez problemu wygrasz konkurs na balu karnawałowym lub wcielisz się w rolę Księżnej w przedstawieniu. W tym kostiumie wzbudzisz podziw u wszystkich osób na balu oraz przyciągniesz uwagę niejednego przystojnego księcia. W tym kostiumie poczujesz się jak prawdziwa księżniczka rodem z ekscytujących lekcji historii. Strój doskonale pasujący zarówno na historyczne przedstawienie pełne rycerzy i królów jak i bal pośród innych księżniczek

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżna Anna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!