Kostium Dziecięcy Księżna Anna

SKU
W161
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
40,00 zł
3 doby

Strój Księżnej Anny przeniesie cię do innej epoki. Dzięki długiej, dostojnej i ciekawie zdobionej sukni oraz koronie poczujesz się jak prawdziwa dama.

Strój Księżnej Anny przeniesie cię do innej epoki. Dzięki długiej, dostojnej i ciekawie zdobionej sukni oraz koronie poczujesz się jak prawdziwa dama. W przebraniu bez problemu wygrasz konkurs na balu karnawałowym lub wcielisz się w rolę Księżnej w przedstawieniu. W tym kostiumie wzbudzisz podziw u wszystkich osób na balu oraz przyciągniesz uwagę niejednego przystojnego księcia. W tym kostiumie poczujesz się jak prawdziwa księżniczka rodem z ekscytujących lekcji historii. Strój doskonale pasujący zarówno na historyczne przedstawienie pełne rycerzy i królów jak i bal pośród innych księżniczek

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Dziecięcy Księżna Anna
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!