Kostium Książe Z Bajki Deluxe

SKU
W321
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Ten wspaniały, wykonany z najlepszych materiałów strój nada się na każdą imprezę w stylu bajkowym oraz książąt i królów. Zawładnij sercem nawet najbardziej rozkapryszonej księżniczki.

Ten wspaniały, wykonany z najlepszych materiałów strój nada się na każdą imprezę w stylu bajkowym oraz książąt i królów. Zawładnij sercem nawet najbardziej rozkapryszonej księżniczki i uwolnij ją z wieży bronionej przez smoka ziejącego ogniem, a potem razem wyruszcie na bal. Udowodnij, że w Twoich żyłach płynie prawdziwa błękitna krew. Na królewskim bankiecie spraw by wszystkie damskie spojrzenia były skierowane tylko na Ciebie, a zazdrośni mężczyźni wychodzili obrażeni. Noś się z dumą i pij trunki tylko kryształowych, drogich kieliszków.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Książe Z Bajki Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!