Kostium Książe Z Bajki Deluxe

SKU
W321
Wypożycz:
160,00 zł
3 doby

Ten wspaniały, wykonany z najlepszych materiałów strój nada się na każdą imprezę w stylu bajkowym oraz książąt i królów. Zawładnij sercem nawet najbardziej rozkapryszonej księżniczki.

Ten wspaniały, wykonany z najlepszych materiałów strój nada się na każdą imprezę w stylu bajkowym oraz książąt i królów. Zawładnij sercem nawet najbardziej rozkapryszonej księżniczki i uwolnij ją z wieży bronionej przez smoka ziejącego ogniem, a potem razem wyruszcie na bal. Udowodnij, że w Twoich żyłach płynie prawdziwa błękitna krew. Na królewskim bankiecie spraw by wszystkie damskie spojrzenia były skierowane tylko na Ciebie, a zazdrośni mężczyźni wychodzili obrażeni. Noś się z dumą i pij trunki tylko kryształowych, drogich kieliszków.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Książe Z Bajki Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!