Kostium Książe Z Bajki 2

SKU
W320
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
70,00 zł
3 doby

Wyruszaj w świat bajek i baśni dla dzieci. Zamieszkaj w wielkim pałacu i codziennie urządzaj sobie konne wyprawy, a gdy będziesz już gotowy urządź wielki bal, na który zjadą księżniczki z całego królestwa.

Wyruszaj w świat bajek i baśni dla dzieci. Zamieszkaj w wielkim pałacu i codziennie urządzaj sobie konne wyprawy, a gdy będziesz już gotowy urządź wielki bal, na który zjadą księżniczki z całego królestwa, które będą walczyły o twe serce. Wybierz tę, która pięknie tańczy w swej złotej sukni, a jej twarz zasłania maska, dzięki której tajemnicza nieznajoma wydaje się jeszcze piękniejsza, nie daj jej uciec tuż po północy. Przemierzaj bajkowe strony w poszukiwaniu wyśnionej kandydatki na żonę. Z jednych Księżniczek zdejmuj  czary rzucone przez złe wiedźmy lub macochy, a inne rozkochaj w sobie, byś już na zawsze został księciem, a nie dziką bestią. W tym stroju zachwycisz wszystkich na królewskim balu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Książe Z Bajki 2
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!