Kostium Książe

SKU
W319
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
60,00 zł
3 doby

W tym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy arystokrata z wyższych sfer. Poczuj w sobie błękitną krew, wskakuj na konia, bierz szablę w dłoń i zdobywaj nowe ziemie dla swojego królestwa.

W tym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy arystokrata z wyższych sfer. Poczuj w sobie błękitną krew, wskakuj na konia, bierz szablę w dłoń i zdobywaj nowe ziemie dla swojego królestwa, a wieczorem wróć na zamek i zdobywaj serca białogłowych dam.Spotkaj na swojej drodze urodziwą Księżniczkę, którą przyprowadzisz do pałacu i nie powstydzisz się przedstawić jej swoim zamożnym Rodzicom. Oczaruj ją swoją szlachetną postawą. Idealny kostium na przedstawienie dla najmłodszych jak i imprezę w bajkowym stylu  

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Książe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!