Kostium Książe

SKU
W319

W tym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy arystokrata z wyższych sfer. Poczuj w sobie błękitną krew, wskakuj na konia, bierz szablę w dłoń i zdobywaj nowe ziemie dla swojego królestwa.

W tym przebraniu poczujesz się jak prawdziwy arystokrata z wyższych sfer. Poczuj w sobie błękitną krew, wskakuj na konia, bierz szablę w dłoń i zdobywaj nowe ziemie dla swojego królestwa, a wieczorem wróć na zamek i zdobywaj serca białogłowych dam.Spotkaj na swojej drodze urodziwą Księżniczkę, którą przyprowadzisz do pałacu i nie powstydzisz się przedstawić jej swoim zamożnym Rodzicom. Oczaruj ją swoją szlachetną postawą. Idealny kostium na przedstawienie dla najmłodszych jak i imprezę w bajkowym stylu  

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Książe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!