Kostium Krzyk

SKU
W565
Ocena:
80%
Wypożycz:
50,00 zł
3 doby
WYSYŁKA 24H

Znany z filmu o tej samej nazwie. Strój Krzyk jest wyjątkowo dobrze rozpoznawanym symbolem Halloween.

Znany z filmu o tej samej nazwie. Strój Krzyk jest wyjątkowo dobrze rozpoznawanym symbolem Halloween. Stań się zamaskowanym i cichym zabójcą, która w nocy odwiedza ludzi w ich cieplutkich domach i wymierza sprawiedliwość przy pomocy swojego ostrego noża. Spraw by każdy mieszkaniec zamykał przed Toba drzwi i ryglował okna, a małe dzieci drżały na myśl o spotkaniu z Tobą. W tym stroju zostaniesz najstraszniejszą postacią jaką może zobaczyć zwykły śmiertelnik podczas mrocznej nocy Halloween

Ze względu na duże zainteresowanie, czas odpowiedzi na pytania dotyczące wypożyczenia wysyłkowego jest wydłużony i wynosi do 48h. Za utrudnienia przepraszamy.

Wypożyczenie wysyłkowe możliwe JEDYNIE po wcześniejszym wypełnieniu formularza "Wypożyczenie wysyłkowe" dostępnego poniżej.

Stroje wypożyczamy wysyłkowo na okres jednego tygodnia. Płatność tylko "za pobraniem", gdzie kwota pobrania to koszt wypożyczenia widoczny w karcie produktu plus kaucja zwrotna dostępna tutaj: Cennik. Koszt wysyłki 20 PLN

Kaucję odsyłamy po zwrocie kostiumu (zwrot we własnym zakresie) na wybrane przez Państwa konto.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy płatności (przy wypożyczeniu wysyłkowym). Dziękujemy.

UWAGA! Nie przyjmujemy rezerwacji telefonicznych ani mailowych. Możliwośc rezerwacji wyłącznie na miejscu po opłaceniu całości kwoty wypożyczenia.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Krzyk
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!