Kostium Dziecięcy Krzyk

SKU
W564
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Przebranie rodem z filmów i horrorów, gdzie główny bohater zabija bawiące się na imprezie nastolatki za pomocą noża i mimo policyjnej obławy pozostaje nieuchwytny. Zostań mrocznym żniwiarzem i w noc Halloween nastrasz wszystkich sąsiadów chodząc po ich domach i zbierając słodycze.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu  formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Przebranie rodem z filmów i horrorów, gdzie główny bohater zabija bawiące się na imprezie nastolatki za pomocą noża i mimo policyjnej obławy pozostaje nieuchwytny. Zostań mrocznym żniwiarzem i w noc Halloween nastrasz wszystkich sąsiadów chodząc po ich domach i zbierając słodycze. W tej olśniewającej kreacji możesz bez obaw bawić się do białego rana podczas imprezy Halloween ponieważ nie krępuje twoich dzikich ruchów w tanecznym szale. Spraw by na Twój widok wzdychał każdy mężczyzna.

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!