Kostium Kruella

SKU
W160

Stań się postrachem wszystkich psów w okolicy. Wyślij dwóch fajtłapowatych zbirów, aby ukradli 101 Dalmatyńczyków i zrób sobie z nich futro jakiego świat jeszcze nie widział.

Stań się postrachem wszystkich psów w okolicy. Niech twoja nienawiść do zwierząt przyniesie Ci niechlubną sławę wśród najwybitniejszych projektantów mody na świecie. Wyślij dwóch fajtłapowatych zbirów, aby ukradli 101 Dalmatyńczyków i zrób sobie z nich futro jakiego świat jeszcze nie widział. Jak przystało na prawdziwą kreatorkę mody – wymyśl futro na widok, którego oszaleją wszyscy, a Ty zapiszesz się na długo w kanonach światowego piękna. Niczym Diva pójdź na imprezę w kreacji zrobionej ze szczeniaczków. Strój idealnie nadaje się na imprezę halloween jak i na bal, w filmowym stylu

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Kruella
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!