Kostium Dziecięcy Królowa Nietoperzy

SKU
W561
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
30,00 zł
3 doby

Jako Królowa Nietoperzy z pewnością zbierzesz mnóstwo słodyczy w Halloween. Strój sprawdzi się również doskonale na balu karnawałowym oraz na różnego rodzaju przedstawieniach.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Jako Królowa Nietoperzy z pewnością zbierzesz mnóstwo słodyczy w Halloween. Strój sprawdzi się również doskonale na balu karnawałowym oraz na różnego rodzaju przedstawieniach. Pod osłoną nocy i w blasku Księżyca wraz ze swoimi wiernymi, małymi, latającymi przyjaciółmi zwiedzaj miasto w poszukiwaniu ciepłego schronienia. Omijaj przeszkody dzięki swoim niezawodnym uszom. Unikaj słonecznego światła i spraw by każda kobieta obawiała się Waszego wpadnięcia w jej świeżo umyte włosy

Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!