Kostium Królowa Elżbieta

SKU
W315
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIUDOSTĘPNY W POZNANIU
Wypożycz:
80,00 zł
3 doby

Poczuj w sobie błękitną krew i rządź Anglią, Francją, a może nawet imprezą w Pcimiu Dolnym. Gdziekolwiek nie będziesz imprezowała, ta suknia nada się idealnie. Pasuje na przyjęcia w stylu królewskim, dam i dworzan.

Poczuj w sobie błękitną krew i rządź Anglią, Francją, a może nawet imprezą w Pcimiu Dolnym. Gdziekolwiek nie będziesz imprezowała, ta suknia nada się idealnie. Pasuje na przyjęcia w stylu królewskim, dam i dworzan. Pójdź na zabawę w królewskim kostiumie, którego nie powstydziłaby się nawet sama Królowa Elżbieta. Wydaj najbardziej wytworne przyjęcie, na które zaprosisz wszystkie ważne osobowości z różnych wpływowych państw. Spraw by każdy czuł się komfortowo pośród złota, kryształów i diamentów.

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Królowa Elżbieta
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!