Kostium Królowa Baroku Deluxe

SKU
W1242
DO WYPOŻYCZENIADOSTĘPNY WE WROCŁAWIU
Wypożycz:
150,00 zł
3 doby

Zostań wytworną i elegancją królową wprost z epoki baroku. Onieśmiel wszystkich swoją okazałą suknią i spraw by spojrzeń zazdrosnych koleżanek nie było końca

W celu sprawdzenia dostępności kostiumu z oferty WYPOŻYCZALNI prosimy o skorzystanie z jednego z poniżyszych formularzy kontaktowych. Po wysłaniu formularza sprawdzimy czy wybrany przez Państwa kostium mamy dostępny w potrzebnym rozmiarze na dany termin. Najszybciej jak tylko będzie to możliwe, skontaktujemy się w celu potwierdzenia dostępności i ustalenia formy wpłaty zaliczki w celu dokonania ewentualnej rezerwacji. Dziękujemy.

Zostań wytworną i elegancją królową wprost z epoki baroku. Onieśmiel wszystkich swoją okazałą suknią i spraw by spojrzeń zazdrosnych koleżanek nie było końca Znakiem baroku jest przepych, bogactwo. Urządzaj nieskończone bankiety w swoim pałacu i zdobądź serce niejednego arystokraty. Bądź królową nie tylko na dworze, ale również na balu oraz przejdź do historii jako, nie tylko, najpiękniejsza, ale i charyzmatyczna władczyni. Nie zgiń w tłumie na imprezie barokowej i ubierz się w ten rewelacyjny kostium.

Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie:Kostium Królowa Baroku Deluxe
Twoja ocena
Znaleźliśmy inne produkty, które mogą Cię zainteresować!